Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami

Witamy na stronie Grupy Biurowiec specjalizującej się w działaniach związanych z administracją i zarządzaniem nieruchomości. Swoje zlecenia staramy się realizować zawsze na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo i korzystne warunki współpracy wpływają na pełne zadowolenie naszych Klientów – a to ich satysfakcja jest najlepszym wyznacznikiem jakości świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami Grupy Biurowiec.

Efektywność z doświadczenia

W zarządzaniu nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi wykorzystujemy zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie i głęboką znajomość rynku.

Posiadaną wiedzę stosujemy w praktyce, zarządzając nieruchomościami w miastach takich, jak Katowice i Kraków, a także na całym Śląsku oraz w Małopolsce. W efektywny sposób doradzamy tym, którzy nieruchomości chcą kupić, wspieramy tych, którzy już je posiadają.

W pełni profesjonalnie

W skład naszego zespołu wchodzą jedynie najlepsi profesjonaliści: samodzielni inspektorzy budowlani z uprawnieniami, administratorzy i zarządcy nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, a także specjaliści w zakresie zarządzania czy marketingu.

Dzięki temu wszelkie zlecenia realizujemy w sposób skuteczny, z dbałością o szczegóły oraz w zgodzie z oczekiwaniami Klientów.

Firma zarządzająca nieruchomościami w Krakowie i Katowicach

Choć Kraków i Katowice to jedne z wielu miast na terenie Śląska oraz Małopolski, w których działamy, warto dodatkowo o nich wspomnieć ze względu na fakt, że należą do tych największych.

Usługi Grupy Biurowiec oferujemy zarówno Klientom posiadającym obiekty mieszkalne, jak i komercyjne – nie tylko w ścisłych ich centrach, ale też w dzielnicach położonych na obrzeżach. Bez problemu radzimy sobie z wyzwaniami jakie niesie opieka nad obiektami zlokalizowanymi w krakowskich dzielnicach, jak i tymi tworzącymi metropolię katowicką (m.in. Załęże, Ligota-Panewniki, Osiedle Tysiąclecia czy Murcki).

Kompleksowo i fachowo zajmujemy się wszystkimi najważniejszymi kwestiami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami czy też wspólnotami mieszkaniowymi, mając na celu jak najlepsze wypełnienie określonych w umowie obowiązków. Co więcej jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, możemy zaoferować Klientom atrakcyjne stawki za administrowanie. 

Kompleksowa obsługa

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu możemy oferować kompleksowe usługi, obejmujące zarówno zarządzanie nieruchomościami w fazie początkowej, jak i właścicielskiej oraz przy kupnie i sprzedaży.

Wśród naszych usług widnieje także administracja nieruchomościami. Zajmujemy się również zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi – począwszy od obsługi korespondencji, przez windykację należności a na sprzątaniu skończywszy. Zawsze sprawnie, kompleksowo i niezawodnie! Sprawdź oraz przekonaj się sam już dzisiaj.