O nas

Grupa Biurowiec
 • Grupa Biurowiec działa na rynku od roku 2006. Specjalizuje się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami. Naszymi klientami są krajowe i zagraniczne osoby prywatne oraz podmioty prawa handlowego.

  Nasz zespół - pozytywna energia, bogate doświadczenie i pełen profesjonalizm 

  Zespół tworzą absolwenci wydziału zarządzania i marketingu Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach oraz wydziału prawa i administracji, kierunek prawo Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Do zespołu należą także inspektorzy nadzoru budowlanego posiadający samodzielne uprawnienia w budownictwie oraz administratorzy z wieloletnim doświadczeniem. Z Grupą Biurowiec współpracują sprawdzone firmy z zakresu sprzątania i ochrony obiektów.

  To zaś sprawia, że jesteśmy w stanie nie tylko zgodnie z harmonogramem zlecać realizację wszystkich zaplanowanych prac, ale też szybko i sprawnie reagować w przypadku wystąpienia nagłych, nieoczekiwanych sytuacji.

  Grupa Biurowiec - przedsiębiorstwo z licencją państwową

  Nasze przedsiębiorstwo posługuje się w wykonywaniu usług z zakresu zarządzania nieruchomościami licencją państwową nr 19246 i nr 11020 (zarządzanie nieruchomościami) oraz 14342 (pośrednictwo w obrocie nieruchomościami) . Licencje są gwarancją należytego, w pełni profesjonalnego wykonywania powierzonych nam czynności.

  I choć obecnie nie są wymagane przepisami, potwierdzają przede wszystkim posiadane kompetencje, interdyscyplinarną wiedzę oraz to, że zawodowe doświadczenie pozwala nam w razie potrzeby na podjęcie stosownych działań. W ten sposób w realny i pozytywny sposób wpływamy na dobrostan oddanych w nasze ręce nieruchomości oraz na sprawne funkcjonowanie wspólnot mieszkaniowych.

  Kompleksowa obsługa z zakresu zarządzania nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi w Krakowie, Katowicach i innych miastach

  Zgrany, pełen energii zespół Grupy Biurowiec bardzo dobrze radzi sobie z rozwiązywaniem bieżących problemów dotyczących zarządzanych nieruchomości oraz wspólnot mieszkaniowych. Tym samym z usług oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo chętnie korzystają właściciele obiektów mieszkalnych i użytkowych zlokalizowanych nie tylko w Krakowie lub Katowicach, ale też tych znajdujących się w innych miastach. Ze względu na jasne zasady stosowane w codziennej pracy oraz kompleksowość świadczonych usług, Kontrahenci mogą być pewni, że oddają swoje sprawy w najlepsze ręce.

  Dlaczego Grupa Biurowiec to przedsiębiorstwo godne polecenia?

  Ponieważ na rynku działamy już od prawie dwóch dekad. Obserwując od tylu lat zmieniającą się branżę i dostosowując zakres świadczonych usług do regularnie modyfikowanych przepisów zawsze doskonale wiemy, jakie oczekiwania mogą mieć nasi Kontrahenci w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Wypracowana przez Grupę Biurowiec renoma to zaś efekt kompleksowości działań oraz priorytetowego traktowania potrzeb osób, na które mają one największy wpływ, czyli na mieszkańców. Nie bez znaczenia jest też możliwość skontaktowania się w razie potrzeby i weryfikacji wstępnych założeń pod kątem zmieniających się potrzeb.

 • Weronika Truszczyńska

  Urodzona w 1981 roku w Lublińcu

  PROFIL ZAWODOWY:

  Od 2009 roku licencjonowany zarządca nieruchomości (lic.zaw. nr 19246) oraz licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (lic. zaw. nr 14342). Do zakresu jej pracy należy m.in. reprezentowanie właścicieli przed sądami i organami administracji rządowej oraz samorządowej, opracowywanie i opiniowanie umów zawieranych na rzecz właścicieli w zakresie obsługi eksploatacyjnej i technicznej. Ponadto odpowiada za wszelkie akty prawne dotyczące funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie zebrań. W zakresie obsługi administracyjnej jako zarządca odpowiada za obsługę eksploatacyjną, techniczną oraz finansową nieruchomości.

  EDUKACJA ZAWODOWA:

  Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach Wydział zarządzania w hotelarstwie oraz Uniwersytetu Śląskiego – Wydział prawa

  ZAINTERESOWANIA:

  Muzyka poważna, sport, podróże

 • Aleksandra Bąk

  Urodzona w 1971 roku w Rybniku

  PROFIL ZAWODOWY:

  Administrator Wspólnot Mieszkaniowych. Osoba otwarta z opanowaną do perfekcji sztuką komunikacji interpersonalnej. Dobrze porozumiewa się z współwłaścicielami budynków, prawnikami za tymi współwłaścicielami stojącymi, z drugiej strony zawsze wyczulona na problemy i obawy mieszkańców nieruchomości.

  EDUKACJA ZAWODOWA:

  Liczne kursy z zakresu administrowania nieruchomościami mieszkaniowymi i wspólnotami mieszkaniowymi

  ZAINTERESOWANIA:

  Muzyka rozrywkowa, psychologia

 • Barbara Pałgan

  Urodzona w 1992 roku w Katowicach

  PROFIL ZAWODOWY:

  Administrator nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Dzięki swojemu opanowaniu i doświadczeniu potrafi znaleźć rozwiązanie każdego problemu, natomiast wrodzone zdolności interpersonalne pomagają jej w budowaniu pozytywnych i trwałych relacji zawodowych. Zawsze pomocna i kompetentna. Z powodzeniem administruje wieloma budynkami o zróżnicowanych profilach, począwszy od wspólnot mieszkaniowych, przez kamienice należące do prywatnych właścicieli, na budynkach biurowych i komercyjnych kończąc.

  EDUKACJA ZAWODOWA:

  Licencjat administracji ze specjalizacją obrót nieruchomościami na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach

  ZAINTERESOWANIA:

  Muzyka, książki, sport, motoryzacja

 • Barbara Klimas

  Urodzona w 1979 roku w Szczecinie

  PROFIL ZAWODOWY:

  Specjalista do spraw rozliczeń. Zakres jej obowiązków obejmuje przygotowywanie rozliczeń mediów w zarządzanych nieruchomościach, wystawianie faktur sprzedażowych dla najemców oraz kontrolowanie dokonywanych przez nich płatności. Basia czuwa również nad terminowym zlecaniem niezbędnych przeglądów w budynkach. Od strony administracyjnej realizuje proces zaopatrzenia budynków i lokali w dostarczanie mediów, nadzór nad obowiązkowymi przeglądami budowlanymi i obowiązkowymi ubezpieczeniami. Basia jest osobą zawsze uśmiechniętą i pełną pozytywnej energii, posiadającą szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną.

  EDUKACJA ZAWODOWA:

  Absolwentka Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie

  ZAINTERESOWANIA:

  Czytanie książek, muzyka, taniec, podróże

 • Alicja Zawada

  Urodzona w 1994 roku w Tarnowskich Górach

  PROFIL ZAWODOWY:

  Administrator nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Na tym stanowisku jest odpowiedzialna za sprawowanie bieżącego nadzoru nad sprawnym funkcjonowaniem obiektów o zróżnicowanym charakterze: kamienic, hal produkcyjnych, budynków biurowych, wspólnot mieszkaniowych. Zaangażowana w swoją pracę podchodzi do niej bardzo poważnie, starając się działać sprawnie, a przy tym dokładnie. Swoją pracę wykonuje sumiennie i rzetelnie, wykorzystując przy tym wiedzę teoretyczną zdobytą na studiach oraz szkoleniach.

  EDUKACJA ZAWODOWA:

  Magister gospodarki przestrzennej na specjalności planowanie przestrzenne i gospodarowanie nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

  ZAINTERESOWANIA:

  Architektura, literatura popularnonaukowa

 • Bernadeta Teper

  Urodzona w 1990 roku w Katowicach

  PROFIL ZAWODOWY:

  W firmie do jej obowiązków należy kontrola sald i płatności członków wspólnot mieszkaniowych oraz najemców w zasobach prywatnych i nieruchomościach komercyjnych, dzięki czemu na bieżąco weryfikuje ich płatności oraz stany kont. Odpowiada za informowanie najemców i właścicieli w przypadku zaistnienia zmiany wysokości comiesięcznych opłat stałych oraz generuje comiesięczne naliczenia. Odbiera, dekretuje oraz nadaje korespondencję, czuwając tym samym nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie. Dzięki swojej pracy Bernadeta usprawnia i organizuje pracę całego biura. Osoba zdeterminowana i konsekwentna w dążeniu do celu. Te cechy charakteru gwarantują wykonywanie swojej pracy na wysokim poziomie.

  EDUKACJA ZAWODOWA:

  Tytuł licencjata administracji ze specjalizacją w obrocie nieruchomościami

  ZAINTERESOWANIA:

  Zainteresowania sport, podróże, przyroda

 • Katarzyna Borzucka

  Urodzona w 1991 roku w Chorzowie

  PROFIL ZAWODOWY:

  Główna księgowa z kilkuletnim doświadczeniem, odpowiedzialna za kompleksową obsługę różnych obszarów księgowości. Poza nadzorowaniem prawidłowego przebiegu obsługi księgowej zarządzanych nieruchomości, świadczy profesjonalne usługi księgowe dla właścicieli nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, zarówno inwestorów prywatnych, jak i spółek prawa handlowego. Doskonała znajomość przepisów podatkowych sprawia, że Kasia nie tylko świadczy usługi rachunkowe na najwyższym poziome, ale także potrafi wspomóc w podejmowaniu przez właściciela nieruchomości najbardziej efektywnych finansowo decyzji.

  EDUKACJA ZAWODOWA:

  Licencjat Finansów i rachunkowości na specjalności rachunkowość i finanse przedsiębiorstw Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie. Liczne kursy i szkolenia z zakresu obsługi nieruchomości pod względem podatkowym i rachunkowym

  ZAINTERESOWANIA:

  Kosmetyka

 • Ewa Breguła

  Urodzona 1997 roku w Chorzowie

  PROFIL ZAWODOWY:

  Dedykowana księgowa dla wspólnot mieszkaniowych. Do jej obowiązków należy m.in. sporządzanie sprawozdań finansowych, dekretowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji księgowych, współpraca z różnorodnymi instytucjami zewnętrznymi, przygotowywanie przelewów bankowych, wprowadzanie dokumentów księgowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald we wspólnotach mieszkaniowych czy przygotowywanie rozmaitych raportów i bilansów. Posiada szeroką wiedzę z zakresu finansów wspólnot mieszkaniowych, dzięki czemu w rzetelny sposób prowadzi ich księgowość. Skrupulatność, dokładność i staranność - to cechy Ewy, które sprawiają, że kompetentnie realizuje swoje zadania, a wyniki jej pracy wspomagają funkcjonowanie zarządzanych nieruchomości.

  EDUKACJA ZAWODOWA:

  Studia licencjackie na kierunku Administracja Publiczna Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

  ZAINTERESOWANIA:

  Podróże, gotowanie, kosmetyka

 • Andrzej Iwan

  Urodzony w 1979 roku w Świętochłowicach

  PROFIL ZAWODOWY:

  Specjalista do spraw IT. Odpowiada za wsparcie techniczne firmy w zakresie technologii informacyjnych oraz prawidłową pracę systemów komputerowych w biurze. Do jego kompetencji należy dbanie o sprawną i bezpieczną instalację i konfigurację sprzętu i oprogramowania, zajmuje się również zakupem i prowadzeniem ewidencji zakupu sprzętów. To właśnie do niego współpracownicy kierują pierwsze kroki, gdy ich komputer przestanie działać, albo ulegnie awarii.

  EDUKACJA ZAWODOWA:

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne, oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach kierunek zarządzanie w biznesie

  ZAINTERESOWANIA:

  Sport, film, muzyka, podróże

 • Zbigniew Truszczyński

  Urodzony w 1979 roku w Rudzie Śląskiej

  PROFIL ZAWODOWY:

  Od 2002 roku licencjonowany zarządca nieruchomości (lic. zaw. nr 11020). Specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi. Cechy dobrego zarządcy nieruchomości ujawniają się u niego w interdyscyplinarnej wiedzy. W tym jednym zawodzie łączy bowiem powinności prawnika, księgowego, mediatora, ale również inżyniera budownictwa i osoby, która odpowiada za tworzenie planów budżetowych i ich realizację.

  EDUKACJA ZAWODOWA:

  Absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach Wydział marketingu i zarządzania oraz Uniwersytetu Śląskiego – Wydział prawa

  ZAINTERESOWANIA:

  Podróże, historia II wojny światowej

 • Norbert Grzegorz

  KONSERWATOR "ZŁOTA RĄCZKA"

 • Mirek Mrówiński

  KONSERWATOR "ZŁOTA RĄCZKA"

 • Weronika Truszczyńska
 • Aleksandra Bąk
 • Barbara Pałgan
 • Barbara Klimas
 • Alicja Zawada
 • Bernadeta Teper
 • Katarzyna Borzucka
 • Ewa Breguła
 • Andrzej Iwan
 • Zbigniew Truszczyński
 • Norbert Grzegorz
 • Mirek Mrówiński