Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi administrowania i zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi, komercyjnymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno administrację obiektów, jak i fachowe doradztwo związane z analityką zasobności inwestycji oraz minimalizacji ryzyka zakupu.

Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami w Krakowie oraz Katowicach

Stare Miasto, Podgórze, Nowa Huta czy też Dębniki – każda z tych krakowskich dzielnic jest obszarem, na którym Grupa Biurowiec oferuje swoje usługi. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz bogatej wiedzy na temat aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących między innymi wspólnot mieszkaniowych czy obiektów komercyjnych, możemy w pełni skupić się na celach naszych Kontrahentów. Z usług naszej firmy chętnie korzystają też Klienci działający na terenie konurbacji górnośląskiej, w tym również Katowic, zlecając ekspertom z Grupy Biurowiec zarówno administrowanie obiektami mieszkalnymi, jak i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi.

kompleksowe zarządzanie nieruchomościami

A co wyróżnia naszą firmę?

Przede wszystkim dbamy o rzetelność i zawsze staramy się indywidualnie traktować Państwa niekiedy bardzo zróżnicowane potrzeby. Warto zaznaczyć, że nasze profesjonalne podejście i jakość usług administracyjnych nie bez powodu potwierdzono wieloma certyfikatami, które prezentujemy w odpowiedniej zakładce na stronie.

Wszystkie usługi wykonujemy na terenie Katowic, Krakowa oraz innych miejscowości województw śląskiego i małopolskiego.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą:
Zarządzanie nieruchomościami
Zarządzanie nieruchomościami

Realizujemy zadania dostosowane do fazy zaawansowania projektu Klienta. Nasi specjaliści gwarantują rzetelność wykonywania obowiązków. Prowadzimy obsługę w trzech językach obcych – angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi
Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Pracując dla naszych Klientów w pełni realizujemy wymagania stawiane przez mieszkańców oraz użytkowników budynku. Dzięki obsłudze w zakresie urzędowych formalności, m.in. rejestracji w urzędzie skarbowym i statystycznym nasi Klienci mogą skupić się na rzeczywistym prowadzeniu swojej działalności.