Krakowski rynek nieruchomości ma swoją specyfikę.

To miasto, którego część (Stare Miasto, Kazimierz i Stradom) wpisana jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Z tego względu zarządzanie nieruchomościami wymaga konkretnej wiedzy i umiejętności.

Jednocześnie Kraków jest miastem rozwijającym się niezwykle dynamicznie. Jako jedno z niewielu zyskuje mieszkańców. Administracja budynkami mieszkalnymi musi uwzględniać tego rodzaju trendy. Podobnie, zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi wymaga orientacji w sytuacji na konkretnym, lokalnym rynku.

Niezależnie od tego, w jakiej części Krakowa znajduje się nieruchomość, administrujemy nią zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dowodem lista tych, którzy nam zaufali.

 • KRAKÓW, ul. Agnieszki 1 – inwestor zagraniczny (osoba prywatna; dane zastrzeżone)
 • KRAKÓW, ul. Czysta 14 – wspónota mieszkaniowa (z ramienia Apricari Investments Sp. z o.o. Kraków)
 • KRAKÓW, ul. Kasztelańska 26 – inwestor zagraniczny (osoba prywatna; dane zastrzeżone)
 • KRAKÓW, ul. Koletek 1 – inwestor zagraniczny (osoba prywatna; dane zastrzeżone)
 • KRAKÓW, ul. Kościuszki 27 – wspólnota mieszkaniowa (z ramienia Zarządu Wspólnoty)
 • KRAKÓW, ul. Kupa 6 – wspólnota mieszkaniowa (z ramienia Zarządu Wspólnoty)
 • KRAKÓW, ul. Miodowa 26 – inwestor zagraniczny (Duke Investments Sp. z o.o. Kraków)
 • KRAKÓW, ul. Miodowa 31 – wspólnota mieszkaniowa (z ramienia Zarządu Wspólnoty)
 • KRAKÓW, OSIEDLE BOTANIKA, ul. Tomickiego 22 – wspólnota mieszkaniowa (z ramienia Zarządu Wspólnoty)
 • KRAKÓW, OSIEDLE BOTANIKA ul. Tomickiego 24 – wspólnota mieszkaniowa (z ramienia Zarządu Wspólnoty)
 • KRAKÓW, OSIEDLE BOTANIKA, ul. Tomickiego 26 – wspólnota mieszkaniowa (z ramienia Zarządu Wspólnoty)
 • KRAKÓW, ul. Plater 2 – wspólnota mieszkaniowa ( z ramienia Zarządu Wspólnoty)
 • KRAKÓW, ul. Stradomska 7 – inwestor zagraniczny (Cameo Investments Sp. z o.o. Kraków)

Dlaczego warto zaufać właśnie naszemu zespołowi?

Za skorzystaniem z naszej oferty przemawia wiele powodów. Przede wszystkim warto mieć na uwadze, że Grupa Biurowiec jest aktywna na polskim rynku już od niemal 18 lat. Jesteśmy więc odpowiednio przygotowani, aby poradzić sobie z nawet najtrudniejszymi sytuacjami – łącznie z prowadzeniem komunikacji ze szczególnie roszczeniowymi lokatorami lub windykacją należności z tytułu najmu.

W tym czasie daliśmy się poznać w branży jako firma rzetelna, godna zaufania i kierująca się w trakcie realizowanych działań przede wszystkim interesem naszych Klientów, do których należą zarówno krajowi i zagraniczni inwestorzy prywatni, jak i podmioty prawa handlowego o różnorodnym profilu działalności. Zarządzanie nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach realizujemy w sposób kompleksowy i w pełni dostosowany do bieżących potrzeb Klienta.

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi w Krakowie

Zakres oferowanych usług obejmuje m.in. specjalistyczne doradztwo w kwestii zakupu obiektów o odpowiednim potencjale inwestycyjnym, zarządzanie najmem, prowadzenie kompletnej dokumentacji zgodnie z przepisami Dozoru Technicznego i Prawa Budowlanego oraz działania windykacyjne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości lokalnego rynku nieruchomości jesteśmy w stanie nie tylko wskazać inwestorowi wszystkie zagrożenia związane z planowaną transakcją, ale również skutecznie je minimalizować.

Nasz profesjonalizm i wysokie kompetencje w kwestii zarządzania wspólnotami oraz obiektami o przeznaczeniu mieszkalnym i użytkowym potwierdza państwowa licencja. Nie ryzykuj niepotrzebnych strat finansowych – powierz nam administrowanie swoimi nieruchomościami, szybko się przekonasz, że nasze stawki są wyjątkowo konkurencyjne!

Elastyczne zarządzanie najmem – dbamy o optymalizację Twojego zysku z nieruchomości

Dzięki szerokiemu spektrum usług Klienci mogą w pełni zdać się na nas zarówno w kwestiach związanych z wyborem wykonawców napraw i konserwacji, jak i powierzyć nam negocjacje i podpisanie umów z dostawcami mediów. Warto także zwrócić uwagę, że zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi przez Grupę Biurowiec to gwarancja rzetelnego nadzoru nad sprawami finansowymi – możemy zająć się m.in. ustalaniem wysokości opłat z tytułu najmu czy kosztów utrzymania lokali.

Zapewniamy też pełną obsługę księgową nieruchomości, łącznie ze sporządzaniem deklaracji podatkowych oraz rocznych sprawozdań finansowych (korzystamy ze wsparcia sprawdzonych, zewnętrznych biur rachunkowych), dzięki czemu wszystkie przychody i wydatki generowane przez wspólnotę mieszkaniową zawsze są pod kontrolą.

Jeśli zaś chodzi o zarządzanie najmem lokali mieszkalnych i użytkowych, wdrażamy m.in. działania zmierzające do optymalizacji portfela najemców zgodnie z polityką obraną przez właściciela nieruchomości. W razie potrzeby podejmujemy się też oczywiście negocjacji z lokatorami zalegającymi z opłatami i uczestniczymy w postępowaniach eksmisyjnych. Przygotowujemy ponadto regularne raporty z realizowanych działań, załatwiamy w imieniu właściciela formalności związane z rejestracją w urzędzie statystycznym i skarbowym oraz reprezentujemy go przed różnymi organami prawnymi i administracyjnymi. Słowem: zarządzamy nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi w taki sposób, aby najem przynosił naszym Klientom oczekiwane zyski.

Dołącz do zadowolonych Klientów Grupy Biurowiec

Bez względu na to, czy chcesz skorzystać z usługi zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi, czy inwestujesz oszczędności w nieruchomości i zależy Ci na stabilnym zysku z najmu, oferta naszej firmy będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje wymagania. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie, napisz maila lub zadzwoń do jednego z zatrudnionych u nas doradców – chętnie poznamy Twoje potrzeby i omówimy szczegóły naszej współpracy.

Postaw na doświadczenie i rozległą wiedzą specjalistyczną w temacie zarządzania nieruchomościami, specjaliści z Grupy Biurowiec pomogą Ci zmaksymalizować zyski i wyręczą Cię ze wszystkich czasochłonnych zadań administracyjnych